Olejek Busajna

Olejek Busajna to wyjątkowy specyfik do pielęgnacji ciała, który ma już za sobą kilkusetletnią tradycję, a został stworzony przez Arabów. Jest to unikatowa mieszanka olejów, maceratów oraz wyciągów a roślin, która została opracowana w taki sposób, by pomagać zregenerować szczególnie zniszczoną i suchą skórę.

Olejek może być stosowany podobnie jak kremy. Trzeba po prostu zwyczajnie nałożyć go w niewielkiej ilości na ciało lub cerę i delikatnie wklepać, by prawie natychmiast poczuć jego niesamowita właściwości. W przeciwieństwie do kremów, nie zatyka on porów skóry, za to doskonale ją nawilża, natłuszcza i ujędrnia.

Olejek busajna skład

Za wyjątkowe właściwości olejku Busajna odpowiadają między innymi występujące w nim cenne witaminy, minerały oraz kwasy tłuszczowe. Olejek odżywia skórę witaminą A, E, B1, B2, B6, D, F, a także dostarcza jej ważne polifenole oraz fitosterole. Wszystkie te składniki przyczyniają się nie tylko do zmniejszenia ilości wolnych rodników, ale także wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych.

Dzięki stosowaniu olejku skóra staje się nie tylko młodsza i piękniejsza, ale także miękka i odpowiednio elastyczna. Poza tym olejek ten wykazuje również właściwości przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwbólowe oraz przeciwgrzybicze. Ma niezwykłą zdolność oczyszczania oraz tonizowania.

Olejek Busajna który można kupić na nature place stosować powinny osoby ze skłonnościami do szybko wyruszającej się skóry, a także za tendencją do trądziku, rozstępów oraz opryszczki. Doskonale radzi sobie również ze skórą łuszczącą się, dlatego jest nieocenionym środkiem w przypadku łuszczycy. Chętnie również sięgają po niego osoby zainteresowane nadwagą, gdyż wyraźnie wspomaga odchudzanie.

invex remedies