Gadżety dla dwojga

Twoja Kamasutra, karty z 60 sex pozycjami

Kamasutra – najbardziej znana mityczna księga indyjska będąca przewodnikiem po rozmaitych pozycjach seksualnych w formie kart do gry. Zapewni nie zapomniane chwile i sprawi, że seks stanie się sztuką. Pozwoli czerpać jak największą przyjemność z intymnych zbliżeń.

Gra zwiera 60 krat z sex pozycjami, które pozwolą odkryć tajemnice wspaniałego seksu dającego mnóstwo satysfakcji i niesamowitych doznań. Dzięki praktycznym poradom w postaci propozycji rozmaitych sex pozycji i technik pozwoli osiągnąć szczyt erotycznych doznań wprowadzając do sypialni nieco pikanterii oraz podkręcając na maksa miłosną atmosferę – zmysłowości oraz intymności rozbudzającej zmysły i pożądanie. Z kartami Twoja Kamasutra na nudę w sypialni nie będzie miejsca.

Gra jest również świetnym sposobem na poznanie się i dopasowanie partnerów. Próbując różnych technik szybko odkryją te idealne dla nich obojga, pozwalające ze zbliżeń czerpać jednakowo intensywną i satysfakcjonującą przyjemność.

50 twarzy zniewolenia, gra erotyczna

Poczujcie się jak bohaterowie filmu czy książki “50 Twarzy Graya” i wprowadźcie do swojej sypialni nieco pikanterii, tajemniczości, zmysłowości. Dzięki grze Wasze zbliżenia staną się bardziej ekscytujące i pozwolą odkryć 50 twarzy zniewolenia.

Decydując się na tą grę erotyczną podarujecie sobie chwile niezapomnianej rozkoszy rozbudzającej apetyty na więcej takich momentów.

50 twarzy zniewolenia pozwala w bardzo subtelny sposób zapoznać z tajnikami BDSM i odkryć arkana dominacji oraz zniewolenia. W skład zestawu wchodzi:

– skórzany pejcz;
– sznur do związywania partnera (2 m);
– opaska na oczy;
– szarfa do krępowania rąk;
– karty z pikantnymi pozycjami;
– karty z fantazyjnymi zadaniami;
– instrukcja.

Dzięki budzącym ciekawość i pożądanie zasadom gry oraz różnym akcesoriom zyskuje się wiele możliwości na zabawę podsycającą erotyzm. Od tej chwili figle w sypialni nabiorą innego wyrazu, przełamią schematy zapewniając chwile niezapomnianych doznań i uniesień.

69, erotyczna gra karciana dla par

Idealna gra dla ludzi poszukujących dobrej zabawy. Jest polecana, zarówno parom z doświadczeniem jak również tym świeżo poznanym. Zapewni nieco relaksu, humoru i udanych miłosnych figli. 69, erotyczna gra karciana dla par sprawdzi się w roli prezentu na przeróżne okazje.

Gra jest podzielona na dwie wersje – SOFT (idealna dla poznających się osób) oraz HARD (dla osób z doświadczeniem), dzięki czemu unika się niezręcznego skrępowania, które może popsuć zabawę. Podział ten pozwala dobrać stopień trudności do indywidualnych preferencji i stopnia zaangażowania. Każda wersja posiada oddzielną talię kart z zadaniami dla kobiety i mężczyzny. Po ich wyczerpaniu jest finał zwiastujący wspólne wykonanie 1 z 6 zadań znajdujących się na oddzielnej karcie.

Gra pozwoli odkryć różne, nie znane dotąd, sposoby na udane zbliżenia, dające wiele satysfakcji obojgu partnerom. Dzięki kartom partnerzy mogą się lepiej poznać i pokazać co sprawia im największą przyjemność.

69, planszowa erotyczna gra dla dwojga

Dla fanów gier planszowych mamy coś w sam raz na udaną zabawę tylko we dwoje. 69, erotyczna gra planszowa będzie idealna nie tylko dla par z doświadczeniem czy małżeństw, ale również dla świeżo poznanych osób szukających wrażeń i lubiących nowe wyzwania. Nie oznacza to wcale, że nie będzie odpowiednia dla osób nieco mniej odważnych i skrytych. 69, planszowa erotyczna gra dla dwojga każdej parze zapewni udaną zabawę przepełnioną dobrym humorem, pikanterią i zmysłowością.

Za pomocą tej gry można w łatwy sposób zapomnieć o nudzie i rutynie, zapewniając sobie pełne miłośnych uniesień erotyczne figle. Jest to świetny sposób na otworzenie się partnerów, poznanie swoich oczekiwań, oraz najbardziej podniecających pieszczot oraz seksualnych pozycji.

Zbliżenia stają się za każdym razem równie ekscytujące i satysfakcjonujące dla obojgu partnerów. Gra pozwala odkryć nieznane dotąd techniki czy spełniać erotyczne fantazje. Jest doskonałym przepisem na udany seks.

50 nocy zniewolenia, erotyczna gra dla par z gadżetami

50 nocy zniewolenia, erotyczna gra dla par z gadżetami to sposób na 50 niezapomnianych nocy obfitujących w namiętność przeplatającą się swego rodzaju perwersją. Dzięki tej grze możecie poczuć się jak główni bohaterowie bestsellerowej powieści “50 Twarzy Graya” i odkryć tajniki dominacji i zniewolenia. Gra pozwoli łamać stereotypu i rutynę, oraz wkroczyć w świat miłości, pożądania, namiętności oraz czerpać ogromną, jak nigdy dotąd, satysfakcję z erotycznych uniesień.

Zestaw do gry zawiera następujące akcesoria:

– skórzany pejcz;
– sznur do związywania partnera (2 m);
– opaskę na oczy;
– szarfę do krępowania rąk;
– karty z pikantnymi pozycjami;
– karty z fantazyjnymi zadaniami.

Dzięki tym akcesoriom i całej grze w sypialni nie mam miejscu na nudę oraz monotonię, tylko na nowe doznania podkręcające pożądanie i namiętność w związku. Gra pozwala poznać coś nowego i odkryć swoje drugie “ja” , zapewniając tym samym chwile niezapomnianej rozkoszy.